Blog

Sofrada Pay’ın Olsun

ANDA Derneği olarak yıllardır yaptığımız gibi bu yıl da Kurban Bayramı’nda sizlerin bağışları ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz📢 Siz de bağışınızla bu hayra ortak olmak ister misiniz?  

Hayvan Arama Kurtarma Derneği/İş Birliği

ANDA Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği olarak, arama kurtarma saha faaliyetlerinde birlikte mücadele ettiğimiz  İzmir Hayvan Arama Kurtarma Derneği  (HAK) ile eğitimler ve hayvan arama kurtarma alanları üzerine iş birliğini içeren protokolümüzü  Marmaris yangın bölgesinde imzaladık. İş birliğimizin devamını temenni ederek Sayın Sibel Altun’a teşekkür ederiz.    

Kurban Uzakları Yakın Etmektir

Kurban Uzakları Yakın Etmektir. 🐑 Haydi Sofrada Pay’ın Olsun❗️ Bağış yapmak için; İban bilgisi ⤵️ Hesap adı : ANDA Derneği Türk lirası Ziraat Bankası Hesap No: 841-78636794-5007 IBAN: TR070001000841786367945007 🌐 Online bağış için; bagis.anda.org.tr https://www.secure.instagram.com/p/CfHVjz5IPAE/

AÇIKLAMA

Değerli gönüllülerimiz,takipçilerimiz; Facebook hesabımız çalınmıştır. Paylaşımlarımız ve duyurularımız yeni Facebook hesabımız üzerinden gerçekleşecektir. Bizleri yeni Facebook hesabımızdan takip etmek için⤵️ https://www.facebook.com/andadernegii

Konser

ANDA Bursa İl Temsilciliğimiz organizasyonunda düzenlenen Ozan Ünsal Konserimizi gerçekleştirdik. @ozan_unsal ‘a bu konserinden dolayı teşekkür ederiz.