Ziyaret Haberler 13 Ekim 2022 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp ANDA Bilecik İl Temsilciliğimiz, Bilecik Belediye Başkan V. Sayın Melek Mızrak Subaşı’nı makamında ziyaret etti. Misafirperverliği ve nezaketi için Melek Subaşı Hanımefendi’ye teşekkür ederiz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024