Suriye/Kubbesin Haberler 20 Nisan 2022 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Halime Ana Yetim ve Kültür Merkezi’mizdeki Aşevi’mizde bugün, Ali Yıldız tarafından Suriye kırsalındaki kamplarda yaşayan ailelere dağıtılmak üzere 300 kişilik iftar yemeği verilmiştir. Hayırseverlerimize teşekkür ederiz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024