Hayırseverimize teşekkür ederiz Haberler 28 Nisan 2022 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp ANDA Tokat İl Temsilciliğimiz, bir bağışçımız tarafından yapılan destek ile ihtiyaç sahibi engelli vatandaşımıza akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettiler. Hayırseverimize teşekkür ederiz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024