Afganistan Muhsin Yazıcıoğlu Yetimhanesi Haberler 19 Nisan 2022 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Afganistan Muhsin Yazıcıoğlu Yetimhane’mizde bugünkü iftar yemeğimiz, Hacı Gülhan Şimşek tarafından verilmiştir. Hayırseverlerimize teşekkür ederiz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024