Suriye’de Düzenlenen Karate Şampiyona ANDA Yetim Merkezleri Olarak Katıldık Haberler 7 Kasım 2020 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp #Suriye El Bab ve Kabbasin arasında düzenlenen karete şampiyonasının Kabbasin’de düzenlenen ilk maçına ANDA Yetim Merkezleri olarak katıldık. Takımımız başarı sağlayarak bir üst tura yükseldi. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024