İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Gıda Yardımlarınızı Ulaştırdık Haberler 26 Eylül 2020 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp #Batman İhtiyaç sahibi ailelerimize gıda yardımlarınızı ulaştırdık. Ayrıca çocuklarımızı da unutmayarak yüzlerini güldürdük. Yardımlarını bize ulaştıran hayırseverlere teşekkür ederiz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024