Ekiplerimiz Giresun’a Doğru Yola Çıktı Haberler 23 Ağustos 2020 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp #GİRESUN Bursa’da doğada arama kurtarma eğitiminde olan 157 kişilik arama kurtarma personelimizin bir bölümü Giresun’da yaşanan sel felaketindeki arama faaliyetleri için yola çıkmıştır. Dualarınıza talibiz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024