ANDA ANKARA’DA !
Çeşitli sebeplerle ülkemizde ikamet etmek zorunda kalmış soydaşlarımıza, tespitini yapmış olduğumuz 350 civarı aileye , yetim ve dul ve yaşlılara öncelik vererek kurban hisse dağıtımı ve bayramlık dağıtımı gerçekleştirdik .
Organizasyonu gerçekleştiren kardeşlerimize ve vekaletiyle bizleri aracı kılan gönüldaşlarımıza teşekkürü borç biliriz .
Netice itibariyle sizlerin desteğiyle bu coğrafyalarda bu organizasyonları gerçekleştirdik. Ülkemizde ve uzanabildiğimiz mazlum coğrafyalarda bizler, sizler sayesinde var olmaya devam edeceğiz .
Hepiniz iyi ki varsınız .
ANDA ANKARA’DA !
![IMG-4155](https://anda.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/IMG-4155.jpg)