Sivas Temsilciliğimiz Özbek Türkmenleri ile Sokak İftarında bir Araya Geldi Haberler 3 Haziran 2018 Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sivas Temsilciliğimizin tertiplediği sokak iftarından kesitler… Sizler de bu mutluluğa katkıda bulunmak isterseniz iletişim sayfası yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Paylaş FacebookTwitterPinterestWhatsApp Sosyal Medyada ANDA FacebookTwitterInstagramYoutube Diğer Haberler 🇵🇸🇹🇷 Heybemiz Gazze’ye! 22 Temmuz 2024 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun. 15 Temmuz 2024 Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi – Nadmex, güçlü ortaklıklarla geliyor! 12 Temmuz 2024 Kent Konseyi Genel Kurulu 8 Temmuz 2024